DOLAR 32,9412 0.12%
EURO 35,3582 -0.07%
ALTIN 2.456,73-0,51
BITCOIN 20406093.77054%
Antalya
30°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

Alanya Belediyesi sözünü tuttu I MAHMUTLAR’A SSB YOL

Alanya Belediyesi sözünü tuttu I MAHMUTLAR’A SSB YOL

ABONE OL
13:15 - 24 Mayıs 2023 13:15
Alanya Belediyesi sözünü tuttu I MAHMUTLAR’A SSB YOL
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Mahmutlar Sanayi Sitesi’ni Silindir ile Sıkıştırılmış Beton (SSB) yol uygulaması ile kaliteli ve konforlu ulaşıma kavuşturdu. Son serim işlemini Başkan Yücel de takip ederek esnaflara ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Mahmutlar Sanayisi’nin alt yapı çalışmalarının ardından beton serimini de gerçekleştirdi. Silindir ile Sıkıştırılmış Beton (SSB) yol uygulaması ile yapılan çalışmayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Fen İşleri Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Özgür Karamut, Alanya Metal İşleri, Demirciler, Oto Elektrikçiler, Kaportacılar, Oto Tamirciler Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Ali Rıza Açman ve Mahmutlar Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Ali Ak ile birlikte yerinde inceledi.

Alanya Belediyesi Mobil Beton Santrali’nde uygulanan ve başarılı sonuçlar vererek uygulandığı alanlarda beğeni toplayan Silindir ile Sıkıştırılmış Beton (SSB) yol uygulaması, Mahmutlar Sanayi Sitesi’ne de başarılı şekilde yapıldı. Sanayi esnafı, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i kapıda karşılarken önce dua edildi. Ardından da kurban kesildi. Esnafları ziyaret eden ve serim işlemini inceleyen Başkan Yücel’e sanayi esnafı yoğun ilgi gösterdi. 6000 m²’lik alanda uygulanan SSB tekniğinde 850 m³ beton kullanıldığı açıklandı.

Alanya Metal İşleri, Demirciler, Oto Elektrikçiler, Kaportacılar, Oto Tamirciler Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Ali Rıza Açman yaptığı açıklamada; “Mahmutlar Sanayimize yapılan bu hizmetten dolayı Sayın Adem Murat Yücel Başkanımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Başkanımız ve ekibi, bütün sanayilerimizin yolunda, sokağında, caddesinde her türlü talebimizde bize her zaman yardımcı oluyor. Burada emeği geçen başta Başkanımıza ve bütün ekibine teşekkür ediyor, esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum ediyorum.” dedi.

Mahmutlar Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Ali Ak ise “Başkanımızın Mahmutlara hizmeti büyük. Teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Temennimiz, Allah Başkanımızı başımızdan eksik etmesin.” dedi. Sanayi esnafı da yapılan hizmet için Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ekibine “Sanayimiz sayenizde konforlu ulaşıma kavuştu.” diyerek teşekkürlerini iletti.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, esnafların SSB uygulamasından büyük memnuniyet duyduğunu belirterek şu açıklamayı yaptı; “En çok göç alan ve gelişim gösteren mahallelerimizden birisi de Mahmutlar Mahallemiz. Mahmutlar Sanayimizde ek binaların yapımının tamamlanması, esnaflarımızın taşınması ve temel altyapı bütünlüğünü sağlayarak yol ve çevre düzenlemesini esnaflarımıza söz verdiğimiz gibi gerçekleştirdik. Çok güzel, sağlıklı bir hizmet oldu. Mahmutlar Sanayi esnafımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.