DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BITCOIN 2090281-4,05%
Antalya
25°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
Alanya Kent Konseyi’nden itiraf: “Alanya’da sorun çok”

Alanya Kent Konseyi’nden itiraf: “Alanya’da sorun çok”

ABONE OL
17:25 - 28 Şubat 2024 17:25
Alanya Kent Konseyi’nden itiraf: “Alanya’da sorun çok”
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin ve Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan arasında ‘2024 Mahalli İdareler Seçimi Kentsel Sorunlar ve İşbirliği İyi Niyet Sözleşmesi’ imzalandı. Konsey, Şahin’e Alanya’nın sorunlarından oluşan 74 sayfalık Yerel Bilgilendirme Raporu sundu. Şahin, projeleriyle örtüşen rapor için Özcan’a teşekkür etti. Mehmet Şahin, “Alanya’mızın bu kadar sorunu birikmiş. Bunca yıldır çözülmemiş. Bunları tespit eden Nurhan Özcan’a çok teşekkür ederim” dedi.

Alanya’da yerel yönetimin ve kent sakinlerinin ortak aklını temsil eden Alanya Kent Konseyi, kentin geleceği ve çözüm odaklı işbirliği için önemli bir adım attı. İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin ve ekibi, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan ve Yürütme Kurulu’nu ziyaret etti.

Ziyarette Alanya Kent Konseyi tarafından 2024 Mahalli İdareler Seçimi öncesinde tarımdan, turizme, ulaşımdan imara kadar kentsel sorunlar ve çözüm önerilerini içeren 74 sayfalık Yerel Bilgilendirme Raporu Şahin’e sunuldu. Ardından Şahin’le 2024 Mahalli İdareler Seçimi Kentsel Sorunlar ve İşbirliği İyi Niyet Sözleşmesi imzalandı.

İyi Parti Alanya Belediye Başkanı Adayı Mehmet Şahin “Konsey tarafından hazırlanan ‘2024 Mahalli İdareler Seçimi Kentsel Sorunlar ve İşbirliği İyi Niyet Sözleşmesi’ni imzaladık. Şehrimizin en dinamik oda, dernek ve kurumlarından oluşan Alanya Kent Konseyi’mizin görüşleri kentimizin ilerlemesi açısından çok çok önemlidir. Bizler de bu görüşleri önemsiyoruz. Sivil toplumla yol almak, Alanya’mızın vizyonu, geleceği, hak ve hukuku açısından bizler için kıymetlidir. Bize sunulan rapor, Alanyamızın sorunlarının çözümlerine ve gelişimine ilişkin hazırladığımız projelerimizle de örtüşüyor. Hem bu rapor, hem de misafirperverlikleri için Kent Konseyi Başkanımız Sayın Nurhan Özcan ve Yürütme Kurulu üyelerine çok teşekkür ederim” dedi.

    Özkaya Sigorta

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.