DOLAR 28,9272 0.17%
EURO 31,5761 0.23%
ALTIN 1.898,410,48
BITCOIN 11075860,98%
Antalya
16°

PARÇALI AZ BULUTLU

12:58

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
Alanya MÜSİAD’da yeni dönem I YÖNETİMDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Alanya MÜSİAD’da yeni dönem I YÖNETİMDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

ABONE OL
11:21 - 18 Ağustos 2021 11:21
Alanya MÜSİAD’da yeni dönem I YÖNETİMDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

Müstakil Sanayici İş İnsanları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyen başkan Mustafa Durusoy, genel kurulun ardından ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı. Toplantıda yönetim içi görev dağılımı yapıldı.

MÜSİAD Alanya Şubesi’nin, Genel Başkan Abdurrahman Kaan’ın da katılımı ile yaptığı 1’nci Olağan Genel kurulunda güven tazeleyen Mustafa Durusoy, kongreden sonra ilk yönetim toplantısı yaptı. Toplantıda yönetim kurulu ve görev alanları belirlendi.

Durusoy’un başkanlık ettiği toplantıda; Ömer Özdemir Yerel Yapılanma, Saadet Sezen Tavlı Eğitim Mevzuat ve Pazarlama ile Bütçe ve Mali İşler, Celil Kara Proje ve İş Geliştirme, Fatma Ergun Çomruk Kurumsal İletişim ve MÜSİAD Kadın Komitesi, Mehmet Gök ise Global Saha sorumlu başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Toplantıda; Erhan Direkçi E-MÜSİAD ve Karz-ı Hasen, Mustafa Yürekli İnşaat Sektörü ve Çeşitlendirme, Naim Ergin Tarım Sektörü ve Çeşitlendirme, Sümeyra Artan Eğitim ve Tanıtım, Serkan Özdemir Üyelerin Entegrasyonu ve Kültürel Faaliyetler, Sinan Gürses Turizmin Çeşitlendirilmesi, Halit Tekin Basın Yayın, Medya ve Reklam, Yusuf Ergin İş Gücü Planlama, Ziya Çolak Sanayi Sektörü Geliştirme, Bilal Gömeç Dış İlişkiler ve İhracatı Geliştirme, Erdal Çelik MÜSİAD Invest Yatırım Ortaklı ve Akılı Şehirler, Abdullah Göktaş KOBİ Geliştirme Komitesi, Alihan Elçi ise Genç MÜSİAD başkanı olarak görev aldı.

Başkan Mustafa Durusoy, yeni dönem de tıpkı daha önce olduğu gibi milli ve manevi değerleri önem vererek ülkenin ve Alanya’nın kalkınması için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

 

    Özkaya Sigorta

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.