DOLAR 28,9370 0.08%
EURO 31,7024 0.01%
ALTIN 1.874,520,21
BITCOIN 1073655-0,87%
Antalya
10°

AÇIK

12:56

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
Alanyalı Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er yine atanamadı

Alanyalı Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er yine atanamadı

ABONE OL
09:18 - 27 Nisan 2022 09:18
Alanyalı Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er yine atanamadı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

Dün akşam Cumhurbaşkanı imzasıyla çeşitli kurumlar ile bazı bakanlıklarda yapılan atamalar ve görevden almalar Resmi Gazete’de yayımlandı. Milli Eğitim Bakanlığı’nda pek çok değişiklik olurken, kadrosu halen Alanya Milli Eğitim Müdürü olarak gözüken, ancak Yusuf Yılmaz’ın vekili olarak görev yaptığı eski Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er için yeni bir görevlendirme yapılmadı.

Milli Eğitim Bakanlığı Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar görevden alındı, yerine Harun Fatsa getirildi.

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz görevden alındı.

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ramazan Aşçı, Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Mehmet Türkmen, Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Murat Küçükali, Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Mehmet Yiğit, Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Erhan Baydur, Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ayhan Teltik, Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Murat Demir, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Mehmet Polat ve Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Hüseyin Burak Fettahoğlu atandı.

Alanya ve Antalya’da Milli Eğitim camiasının çıtasını yükselten başarılara imza atan Hüseyin Er’in her an ALKÜ Genel Sekreteri olabileceği, eğer bu ihtimal ortadan kalkarsa küçük bir kentin İl Milli Eğitim Müdürü olacağı iddia edilirken, 13 Kasım 2020 tarihinden beri özveriyle çalışan ve halen Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne vekaleten bakan Yusuf Yılmaz’ın halen asaleten atanmaması ise skandal olarak değerlendiriliyor.

    Özkaya Sigorta

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.