DOLAR 28,9347 0.04%
EURO 31,8541 0.12%
ALTIN 1.899,690,16
BITCOIN 10966222,07%
Antalya
13°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

12:56

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
Alanya’nın sağlık sorunları masaya yatırıldı

Alanya’nın sağlık sorunları masaya yatırıldı

ABONE OL
16:26 - 8 Ağustos 2023 16:26
Alanya’nın sağlık sorunları masaya yatırıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Kenan Ahmet Türkdoğan, Antalya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Oğuz Karahan, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Emre Asiltürk, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Arife Uslu Gökceoğlu ve Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler hastanede görev yapan Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleriyle bir araya geldi.

Hastanenin konferans salonunda gerçekleşen toplantıda Prof. Dr. Türkdoğan ve Doç. Dr. Karahan akademik çalışmalar ve hizmetlerin arttırılması yönünde akademisyenlerin tavsiye, talep ve önerilere yönelik fikir alışverişinde bulundu.

Türkdoğan, “Birlikte birçok yeniliklere öncülük edeceğimize inanıyorum. Hep birlikte herkes kendi birikimi ve yetenekleri doğrultusunda üzerine düşen görevi yapacağına inanıyorum. Bölüm bölüm toplantılarımız devam edecektir. Talepleriniz doğrultusunda ben üzerime düşen görevi yapmaya hazırım” diye konuştu.

Karahan ise konuşmasında klinik içerisinde iş barışının önemine değinerek; “Sağlık hususunda ne gerekiyorsa birlikte yürüteceğiz. Sağlık sisteminin ilerlemesi aksamaması adına birlikte iş güdümlü olarak çalışmalarımız devam edecektir. Sağlık hizmetlerinin doğru ve nitelikli kullanılması için öneri ve talepleriniz doğrultusunda ortak akıl yürüterek güzel işler yapacağımıza inancım sonsuzdur” ifadelerine yer verdi.

    Özkaya Sigorta

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.