DOLAR 31,3677 0.42%
EURO 34,0595 0.51%
ALTIN 2.101,432,38
BITCOIN 19590292,12%
Antalya
18°

AÇIK

06:07

İMSAK'A KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
CHP’li Osman Özçelik’ten Konaklı çıkarması

CHP’li Osman Özçelik’ten Konaklı çıkarması

ABONE OL
12:55 - 14 Ocak 2024 12:55
CHP’li Osman Özçelik’ten Konaklı çıkarması
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, Konaklı’da CHP teşkilatını ziyaret etti.

Özçelik, İlçe Başkanı Bülent Kandemir, yönetim kurulu üyeleri, il başkan yardımcıları, Kadın Kolları yöneticileri, Gençlik Kolları yöneticileri, Belediye Meclis Üyesi Nazmi Zavlak, önceki dönem ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Konaklı’da CHP’lilerle buluştu.
Toplantıya katılan CHP mahalle temsilcileri, bölge yöneticileri, Alanya’nın batı bölgesindeki mahallelerden katılan partililerin Osman Tarık Özçelik’e yoğun ilgi ve sevgi gösterdikleri gözlendi.
Toplantıda Özçelik’e, Alanya’nın mevcut ekonomik, sosyal, temel bayındırlık hizmetleri ve geleceğine dair değerlendirmeler yapılarak çok sayıda soru yöneltildi. Özellikle kırsal mahallelerden toplantıya gelenlerin temel bayındırlık hizmetleri konusundaki ihtiyaçları dile getiren soruları dikkat çekti.

Osman Tarık Özçelik, “Dürüstlük, şeffaf ve adil yönetim gelecek. Maalesef Alanya hak ettiği değeri bir türlü görmedi. 2024 yılında hala yol, su, elektrik, imar gibi temel bayındırlık hizmetlerindeki eksikleri, zafiyetleri, sorunları konuşuyorsak bu konuda bir yanlışlık var” dedi.

Özçelik, “Bozuk yolların para yetersizliği nedeniyle yapılmadığını söylüyorlar” şeklinde değerlendirme yapan vatandaşlara, “4.650 milyon TL’lik Alanya Belediyesi bütçesi harcanması gereken yerlere sarfedilirse, Alanya’da temel bayırdırlık hizmetlerinde hiçbir eksik kalmaz, biz bunu vadediyoruz. Ben dürüst, geçmişi tertemiz bir insanım. 40 yıla yakındır ticari hayatın içerisindeyim, Üniversite Mütevelli Heyeti üyesiyim, bütçe nasıl yönetilir, gayet iyi bilirim” diye konuştu.

Özçelik, “Şehir kontrolsüz şekilde büyüdü ancak bu büyüme kontrolsüz olmanın en doğal sonucu olarak niteliksiz gerçekleşti. Şehrimizin temel bayındırlık hizmetleri konusunda dahi büyük problemleri devam ediyor. Şehrimiz çağdaş yaşama, geleceğin yaşam müştereklerine hazır değil. Yaşadığımız yere bağlı yaşam kalitemiz beklentilerimizin çok gerisinde. Şehrimizin sosyal yaşam olanakları adaletsiz, kültürel kimliğini tarif etmek neredeyse imkânsız, dış dünyaya bir kalite önermesi yok. Önümüzdeki günlerde vizyon projelerimizi ve Alanyamıza değer katacak önerilerimizi detaylı projeler halinde vatandaşlarımız ile paylaşacağız. Alanya değişim istiyor, Alanya’da değişim zamanı çoktan gelmiştir. Adaletli ve dürüst yönetmek, hemşehrilerimize kaliteli yaşam olanakları sunmak, Alanyamıza değer katmak için yola çıktık. Alanya’da yaşayan herkesin desteğini istiyorum” diyerek sözlerini bitirdi.

    Özkaya Sigorta

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.