DOLAR 8,65801.42%
EURO 10,17950.81%
ALTIN 487,651,55
BITCOIN 412575-1,29%
Antalya
28°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Kızılay Alanya’dan öğrenci bursu çağrısı

Kızılay Alanya’dan öğrenci bursu çağrısı

ABONE OL
12:13 - 10 Eylül 2021 12:13
Kızılay Alanya’dan öğrenci bursu çağrısı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Kızılay Alanya Şubesi, yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla Alanya’daki yükselen fiyatlar için öğrencilere destek olmak amacıyla Alanya kamuoyuna burs çağrısında bulundu. Kızılay Alanya tarafından yapılan çağrıda şu ifadelere yer verildi; “Türk Kızılay Alanya Şubesi kurulduğu günden bugüne kadar, elinden gelen tüm gücüyle öğrencilerin yanında olmuştur. Her dönem, Alanya sakinlerinin ve Türk Kızılay Genel Merkezinin destekleriyle öğrencilerimize destek ve umut olmuştur. Yeni bir eğitim ve öğretim yılına başlarken, yurt imkanları, kiralık daire fiyatları, barınma ve beslenme maliyetleri, kantin fiyatları tüm Alanya’da konuşulmaktadır. Bizler daima yapıcı ve çözüm odaklı bir insani yardım kuruluşunun temsilcileri olarak, somut desteklere odaklandık. Geçmiş yıllarda, sizlerin de desteğiyle çok sayıda öğrencimize giyim, burs, bilgisayar, tablet, kırtasiye, gıda ve benzeri sosyal yardımlarımızı yaptık. Bu yıl da kırtasiye malzemesi yardımlarımızı yerlerine ulaştırdık. Mevcut durumdaki öğrenci bursu ihtiyacını görerek çözüm bulmak üzere harekete geçtik.

Bir burs kampanyası ile Alanya kamuoyuna sesleniyoruz. İlköğretim için 1000 TL, Lise için 2000 TL ve Üniversite için 3000 TL olarak belirlediğimiz yıllık eğitim desteğimize sizleri de katkı sunmaya davet ediyoruz. İmkanınıza göre belirlediğiniz herhangi bir meblağda katkıda bulunabilirsiniz. Kampanyamızın neticesi sonucunda toplanan meblağ ve dağıtım usulümüz üyelerimize şeffaf bir şekilde ilan edilecektir. Daha önce olduğu gibi açık çağrı ile tüm ihtiyaç sahibi öğrencilerin başvurusu alınacak ve tamamen objektif kriterlerle burs dağıtımı yapılacaktır.

Tüm bağış, para transferi ve burs ödemelerimiz kurumsal banka hesabımız üzerinden ve denetime açık biçimde yapılmaktadır. Alanya kamuoyuna, şubemiz üyelerine ve gönüllülerine yardım için çağrıda bulunarak, sevgili öğrencilerimiz için maddi olarak desteklerinizi bekliyoruz. Bu çağrımızın kamuoyunda ve kurumsal yardım gücü bulunan tüm birimlerde öncü olmasını ve karşılık bulmasını bekliyoruz. Saygılarımızla bilginize sunarız.

Türk Kızılay Alanya Şubesi. Ziraat Bankası. IBAN: TR17 0001 0019 4000 0018 6871 13 hesap numaramız ve Türk Kızılay Alanya Şube irtibat numarası : 0538 277 09 44.”

rk

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
rk


HIZLI YORUM YAP