DOLAR 28,9379 0.14%
EURO 31,2478 0.06%
ALTIN 1.883,460,48
BITCOIN 12598944,31%
Antalya
14°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

12:59

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
Mehmet Şahin verdiği sözü tuttu I YAYLALAR AMBULANSINA KAVUŞTU

Mehmet Şahin verdiği sözü tuttu I YAYLALAR AMBULANSINA KAVUŞTU

ABONE OL
12:59 - 21 Ağustos 2021 12:59
Mehmet Şahin verdiği sözü tuttu I YAYLALAR AMBULANSINA KAVUŞTU
1

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

Çayarası Yaylası ambulansa,Gökbel ise doktora kavuştu. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ALTSO) Mehmet Şahin, Gökbel Yaylası’ndan sonra, Çayarası Yaylası’ na da söz verdiği ambulansı kazandırdı. Bunun yanında 2 senedir atıl vaziyette olan Gökbel Sağlık Ocağı’nın da tadilatını yaptırdı.

Gökbel Yaylası’nın ardından Çayarası Yaylası’nda artık kırmızı şeritli ambulans 7/24 vatandaşların hizmetinde olacak.

Ayrıca Başkan Şahin’in tadilatını yaptırdığı Gökbel Sağlık Ocağı’nda Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri hizmet verecek olan doktor da göreve başladı.

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, verdiği sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyor. Bölge muhtarlarının talebi doğrultusunda yayla çıkarması yaparak, yayla sakinlerinin güvenlik ve sağlık taleplerini alan Başkan Şahin, ivedilikle güvenlik sorununu çözmüştü. Daha sonra sağlık sorununa el atan Başkan Şahin, kısa sürede bu sorunu da çözdü.

Alanya İlçe Sağlık Müdürü Nadir Aldemir ile Gökbel ve Çayarası yaylalarını ziyaret eden Başkan Şahin, bölge halkına doktor müjdesi de verdi.

Başkan Şahin, “Yüce Rabbime şükürler olsun Gökbel Yaylası’ndan sonra, Çayarası Yaylası’na da söz verdiğimiz ambulansı kazandırdık. Bunun yanında 2 senedir atıl vaziyette olan Gökbel Sağlık Ocağı’nın da tadilatını yaptık. Ambulansımız; Gökbel Yaylası’nda olduğu gibi Çayarası Yaylası’nda 7/24 vatandaşımızın hizmetinde olacak. Ayrıca tadilatını yaptığımız Gökbel Sağlık Ocağı’nda Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri vatandaşlarımıza hizmet verecek olan doktorumuz da göreve başladı. Yayla sakinlerine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Onlar bizden hizmet talep etti; biz de söz verip, sözümüzü yerine getirdik. Bizlere güvenenleri asla mahcup etmedik, bundan sonra da asla mahcup etmeyeceğiz. Yaptığımız hizmetler hizmetin en güzeline layık Alanya’mıza ve Alanya’mızın yaylalarına hayırlı olsun. Rabbim sağlık ve sıhhat versin inşAllah. Her şay Alanyamız için” diye konuştu.

İlçe Sağlık Müdürü Nadir Aldemir de Başkan Şahin’in girişimlerinin sonuç verdiğini, devlet ve hayırsever işbirliği ile önemli bir hizmeti vatandaşın ayağına getirdiklerini söyledi.

Karakocalı Muhtarı Şerafettin Yiğit de yaptığı açıklamada, Başkan Şahin’den talep ettikleri güvenlik ve sağlık konularının hemen çözüme kavuştuğunu belirterek Başkan Şahin’e teşekkür etti. Muhtar Yiğit ayrıca Başkan Şahin’in tadilatını üstlendiği Gökbel Sağlık Ocağı’nda da doktorun göreve başlamasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Şıhlar Mahallesi Muhtar Vekili Hayrullah Göktepe de Çayarası Yaylası’nda artık 7/24 ambulansın beklediğini belirterek, “Hem güvenlik, hem sağlık sorunumuzu çözen Mehmet başkanımıza teşekkür ederim” dedi.

    Özkaya Sigorta

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.