DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 21796250,45%
Antalya
30°

AZ BULUTLU

17:09

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Seçim ofisi açılışına büyük ilgi

Seçim ofisi açılışına büyük ilgi

ABONE OL
12:55 - 2 Mayıs 2023 12:55
Seçim ofisi açılışına büyük ilgi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz günlerde Batı Antalya’da tam bir rüzgar estiren Milliyetçi Hareket Partisi Antalya 2’nci Sıra Milletvekili Hilmi Durgun seçim çalışmalarına Aksu ve Serik’te devam ediyor. Dün de Ata Toprağım dediği memleketi Serik’te miting gibi seçim ofisi açılışı yaptı. Açılışa; Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili MYK Üyesi Abdurrahman Başkan, MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, İl Yöneticileri, İlçe Teşkilatları, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan, Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Ferhat Aksoy, Ak Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, Durgun ’un ailesi, yakın dostları ve çok sayıda davetli katıldı.

İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu ile başlayan programın açılış konuşmasını MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet yaptı. Kısa bir konuşma yaparak göreve geldikleri günden bu yana güzel işlere imza attıklarını belirten Üstünmet; Bizler Serik İlçe Teşkilatı olarak yönetim kurulumuz ile, meclis üyelerimiz ile, mahalle temsilcileriz ile sandık görevlilerimiz ile seçime kitlendik. Adayımız belli kararımız net.” Diye konuştu.

“Bozkurt Hilmi”

Bozkurt Hilmi nidaları ile kürsüye gelen Milliyetçi Hareket Partisi Antalya 2’nci Sıra Milletvekili Adayı Hilmi Durgun; “ Sayın MYK Üyemiz Milletvekilimiz Abdurrahman Başkan Bey, MYK Üyemiz Değerli Büyüğümüz Hüseyin Yıldız Bey, il başkan yardımcılarımız, ilçe başkanlarımız, ülkü ocakları il başkanım, ilçe başkanlarımız, çok kıymetli belediye başkanım ve Cumhur İttifakı paydaşımız Kemal Çelik Bey, ilçe başkanım ve belediye başkanımız Enver Aputkan Bey, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kıymetli muhtarlarımız, Korkuteli Organize Sanayi Başkanımız, ATSO yönetim kurulu üyemiz, şehrimizin en büyük markası Antalyaspor’un değerli yöneticileri, kıymetli dava arkadaşlarım, kıymetli bozkurtlar, Asenalar hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Hepinizi saygı, sevgi, hürmet ve muhabbetle selamlıyorum. Bugün karşınızda Serik’in öz evladı olarak bulunuyorum.” Dedi.

“Toros’un Yörük Evlatları, Kandilin Gayrimeşru Evlatlarına İtibar Etmez”

14 Mayıs’ta çok önemli bir seçime gidiyoruz. Bu seçim sadece bir hükümet sadece bir sandalye dağılımından ibaret olmayacak. 21 Asrın lider ülke Türkiye’sini hep birlikte inşa edeceğiz Allahın izni ile diyen Durgun; Bir tarafta Soros’un çocukları bir tarafta ise Türkiye’nin geleceğini her şeyin önüne koyan Cumhur İttifakı vardır. Yerli ve milli olanlar kazanacak. Sorosun Amerika’nın çocukları kaybedeceklerdir. Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünün teminatıdır. Milliyetçi Hareket Partisi, hiçbir zaman kirli pazarlıkların içinde olmadı. Bu bizim için en büyük şeref madalyasıdır. Ne Türkiye’yi bölmeye ne bu bayrağı indirmeye güçleri yeter.14 Mayıs’ta benim Antalya’m, benim Serik’im bunlara gereken cevabı verecek. Allah’ın izniyle Serik bu Yörük evladını Meclise gönderecek. Mecliste hem Antalya’nın hem de Serik’in sesi ve nefesi olacağım inşallah.

Beni bu ilçede herkes tanır, ailemi herkes bilir. Yapamayacağım hiçbir vaatte bulunmadım. Tutamayacağım hiçbir söz vermedim. Yalan da söylemedim hak da yemedim. Kendimi anlatmama gerek yok siz beni zaten biliyorsunuz. Şimdi oylarınıza talibim. Sandıkta mührü Milliyetçi Hareket Partisine vurun ki üç hilalli bayrak Mecliste daha güçlü olsun.” Diyerek Serik’li hemşerilerinden destek istedi. Ardından kürsüye Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Milletvekili Abdurrahman Başkan geldi. Başkan; “Çok kıymetli merkez yönetim kurulu üyesi ve önceki dönem milletvekili ağabeyim, çok kıymetli Ak Parti Milletvekilimiz, çok kıymetli belediye başkanlarımız, birbirinden kıymetli milletvekili adaylarımız, ülkü ocaklarımızın çok değerli başkanı, sivil toplum kuruluşlarının değerli temsilcileri, davamıza gönül vermiş değerli dava arkadaşlarım, basınımızın değerli mensupları Hilmi Durgun kardeşimin seçim ofisi açılışına hepiniz hoş geldiniz şerefler verdiniz. Bugün burada b u açılış gelecek için umuttur. Toros Dağının Yörük Evlatları, Kandilin Gayrimeşru Evlatlarına itibar eder mi hiç? Deriz ki biz ekmeğin helali kadar, bayrağın hilali de bizim için kutsaldır. Sizlerde 14 Mayıs sabahı mührünüzü 3 hilale vurmaya söz veriyor musunuz?” Diyerek Seriklilerden 14 Mayıs için söz aldı. Konuşmaların ardından dua edilerek kurdele kesildi.

 

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.