DOLAR 31,1523 0.02%
EURO 33,8250 0.01%
ALTIN 2.033,500,04
BITCOIN 17771284,74%
Antalya
19°

KAPALI

06:14

İMSAK'A KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
Yavuz Uysal’dan iddialara sert yanıt

Yavuz Uysal’dan iddialara sert yanıt

ABONE OL
08:09 - 2 Ocak 2024 08:09
Yavuz Uysal’dan iddialara sert yanıt
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gazipaşa Belediye Başkanı Aday Adayı Yavuz Uysal, bağımsız aday olacağı söylentilerini sert biçimde eleştirerek doğru olmadığının altını çizdi.

Yavuz Uysal, hakkında çıkan asılsız haberlere yanıt verdi, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Değerli hemşerilerim, sevgili Gazipaşalılar; Uzunca bir süredir, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlerle ilgili, ilçemizde fısıltı gazetesi aracılığıyla yayılan, algı yaratmaya, halkımızı kandırmaya, dava arkadaşlarımızı (nasıl mümkün olacaksa) yanıltmaya yönelik bazı asılsız haberler kulağımıza gelmektedir.

Şahsımı tanıyanlar bilir, ben her konuda şeffaf olan, göründüğü gibi olup; olduğu gibi görünmeyi kendine düstur edinen bir kardeşiniz olarak bu açıklamayı yapma gereğini duymuş bulunuyorum. Zira milletimizden gizli hiçbir gündemimiz olmamıştır, olmayacaktır. Aslı astarı olmayan ilk bilgi; Gazipaşa’da adayın zaten belli olduğu, Gazipaşa’nın bir adaya önceden rezerve edildiği ile ilgilidir.

Bu konuyla ilgili yorum yapanlar, anlaşılan odur ki Milliyetçi Hareket Partisini tanımamaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi, “Lider-Teşkilat-Doktrin” anlayışı ile hareket eder! Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi’nin takdir ve tensipleri olmadan, partimizin yetkili kurulları müsaade ve izin vermeden, en önemlisi Cenab-ı Hakk nasip etmeden partimizde yaprak kımıldamaz, kalem oynamaz. Kaldı ki bizim davamızda “Fertler ölür, teşkilat yaşar!” anlayışı kabul görmüştür.

Bu seçim de dahil olmak üzere hiçbir seçimde ben, sen, ya da bir başkası değil, partimizin ve Cumhur İttifakı’nın ve elbette ki şehrimizin kazançlı çıkması önem arz etmektedir. Dolayısıyla şahsım dahil olmak üzere ülkemizin hiçbir yerinde olmadığı gibi Gazipaşa’da hiç kimseye rezerve edilmemiştir, edilmeyecektir!
Şaşkınlıkla karşıladığımız bir başka konu ise Cumhur İttifakı adayı olmadığım takdirde bağımsız aday olacağıma yönelik çıkan söylentilerdir. Bu söylentilere kapılanlar ise ne yazık ki şahsımı tanımamışlardır.

Ben kendini bildim bileli ülkücü hareketin içerisinde bulunmuş, Ocak Başkanlığı başta olmak üzere birçok kademede görev almış, inanmış bir ülkücüyüm. Ülkücü; liderine ve davasına sadakatle bağlı olan kişidir! Dolayısıyla Liderimizin tasarrufu haricinde hareket etmemiz mümkün değildir, mümkün olmayacaktır. Liderimiz, “Adayımız sensin.” derse, “Şeref verdiniz efendim.” diyerek var gücümle çalışacak, gündüz oturmayacak, gece yatmayacak, sıkılmamış el alınmamış gönül bırakmayacağım.

Allah’ın izni, siz hemşerilerim desteğiyle de Gazipaşa Belediyesini Cumhur ittifakına kazandıracak, şehrimizin anahtarını Bilge Liderimize teslim edeceğim. Ancak liderimiz başka bir arkadaşımızı aday gösterirse, “Emriniz başım üstüne efendim.” deyip, yine var gücümle Cumhur İttifakı’nın adayı arkasında çalışacağım. Dolayısıyla henüz ilçemizde seçime MHP ile girileceği dahi Sn. Liderimiz Devlet Bahçeli Bey ve Sn. Cumhurbaşkanımız tarafından resmi kanallardan açıklanmamışken; MHP ve Ak Parti, seçimlerde en doğru adayı belirlemeye yönelik olarak çalışmalarını sürdürüyorken; bu haberlerin asılsız, astarsız ve abesle iştigal olduğunu bir kez daha belirtiyor; tüm hemşerilerime saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum…”

    Özkaya Sigorta

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.