DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BITCOIN 1570342-1,38%
Antalya
°

13:23

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
ALTSO VE ALKÜ’DEN EĞİTİM PROTOKOLÜ

ALTSO VE ALKÜ’DEN EĞİTİM PROTOKOLÜ

ABONE OL
13:28 - 18 Ocak 2023 13:28
ALTSO VE ALKÜ’DEN EĞİTİM PROTOKOLÜ
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ile Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) arasında eğitim alanında kapsamlı işbirliğine gidiliyor. Bu amaçla bugün bir araya gelen ALTSO Başkanı Eray Erdem ve ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan arasında kişisel eğitimler ve mesleki yeterlilik alanlarını kapsayan bir eğitim protokolü imzalandı.

Protokol törenine aynı zamanda ALTSO eğitimden sorumlu yönetim kurulu üyesi olan Başkan Yardımcısı Yakut Benal ile ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yeniacun, ALKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Tatar, ALKÜSEM Müdürü Doç. Dr. Mustafa Koçancı, ALKÜSEM Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Hamiyet Eciroğlu da katıldı.

ALTSO Eğitim Şube Müdürlüğü ve ALKÜ Sürekli Eğitim Merkezi (ALKÜSEM) tarafından yürütülecek projenin protokol töreninde konuşan ALKÜ Rektörü Prof Dr Ekrem Kalan, ALTSO başkanı Eray Erdem’e eğitime verdiği destek nedeniyle teşekkür ettiği açıklamasında; “ Başkanımız Eray Erdem’e bizleri bir araya getirdiği için, işbirliği imkanlarını sağladığı için teşekkür ediyorum. Üniversitemiz ile Alanya’mızın en büyük sivil toplum kuruluşu Alanya Ticaret ve Sanayi Odası arasındaki işbirliğini artık kağıda dökme zamanı gelmişti. Birlikte yapacağımız çok şey olduğunu düşünüyoruz. Biz Alanya’daki tüm kurum ve kuruluşlarla da eğitim alanında bu tür çalışmalara açık olacağız. Protokolümüzün Alanya adına hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Protokolün imzalanmasının ardından konuşan ALTSO Başkanı Eray Erdem; “Her şeyin başı eğitim. Bu ticarette de böyle. Biz de çok değerli Rektörümüzün ve ekibinin tecrübelerinden yararlanacağız. Mutluyuz. Ben Rektör Hocamıza ve ALKÜSEM Yöneticilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

    Özkaya Sigorta

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.