DOLAR 28,9274 0.04%
EURO 31,2372 0.3%
ALTIN 1.891,480,42
BITCOIN 1244269-1,95%
Antalya
13°

PARÇALI BULUTLU

12:59

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
ALANYA HEP’TE YENİ DÖNEM

ALANYA HEP’TE YENİ DÖNEM

ABONE OL
14:44 - 20 Nisan 2020 14:44
ALANYA HEP’TE YENİ DÖNEM
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

Alanya Hamdullah Emin Paşa (HEP) Üniversitesi, bugün itibariyle lisans ve lisansüstü programlarda var olan tüm kuramsal ve uygulama ağırlıklı dersleri canlı olarak yürütmeye başlayacağını duyurdu.

Alanya HEP Üniversitesi Senatosu tarafından yapılan açıklamada gerekli hazırlıkları tamamlandığı belirtildi. Sosyal medya üzerinden paylaşılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Yalnızca eğitim–öğretim etkinliklerimizi değil, küresel ölçekte yaşamımızın tüm seyrini değiştiren Covıd-19 pandemisi nedeniyle yeni bir döneme girmiş bulunmaktayız. Bu süreç, öğrenme ve öğretme alışkanlıklarımızda da köklü değişimleri hayata geçirmede zorunlu bir gereklilik haline gelmiştir. Alanya HEP Üniversitesi ailesi olarak, içinde bulunduğumuz çağın sunduğu dijital olanakların, eğitim ve öğrenmeyi okul duvarlarından daha öteye götürebileceğine inanıyoruz. Bu kapsamda, 2016 yılında kurulmuş olan Açık ve Uzaktan Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin güçlü alt yapısıyla ve üniversitemizin uzaktan eğitim alanında uzmanlaşmış akademik kadrosu ile sizlere daha iyi eğitim ve destek sunmayı sürdürmek için tüm gayretimizle çaba gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.

Bu çerçevede, üniversitemiz senatosu kararları doğrultusunda, lisans ve lisansüstü programlarda var olan tüm kuramsal ve uygulama ağırlıklı derslerin canlı (senkron) olarak yürütülebilmesi için gerekli hazırlıkları tamamlamış bulunuyoruz. 20 Nisan 2020 tarihi itibari ile üniversitemizde tüm dersler, akademik danışmanlık hizmetleri ve psikolojik rehberlik hizmetleri web üzerinden senkron ve asenkron olarak gerçekleştirilecektir. Öncelikle, ‘her şeyin başı sağlık’ diyerek, bu zorlu süreci sağlıklı ve verimli bir biçimde atlatabilmek için üniversite olarak yanınızda olduğumuzu, yalnızca akademik anlamda değil, yaşamın her anını daha değerli kılmak için #yaşamboyuHEPbirlikte olmayı dilediğimizi hatırlatmak isteriz.”

 

Özkaya Sigorta

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.