DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BITCOIN 15929071,30%
Antalya
17°

AÇIK

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
CHP’nin Alanya ve Gazipaşa milletvekili adayı belli oldu mu?

CHP’nin Alanya ve Gazipaşa milletvekili adayı belli oldu mu?

ABONE OL
11:23 - 4 Ağustos 2022 11:23
CHP’nin Alanya ve Gazipaşa milletvekili adayı belli oldu mu?
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

HABER: HASAN KAYA / GAZİPAŞA

Önümüzdeki 2023 genel seçimlerinde CHP’nin Alanya ve Gazipaşa kontenjanından milletvekili adayı olacağı konuşulan, bölgenin sevilen genç siyasetçilerinden Diş Hekimi Murat Özçelik, iktidar değişimine bir yıldan az kaldığını belirterek, “Hep beraber Millet İttifakı iktidarına katkı sunmalıyız” dedi

2023 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlere yaklaşık 10 aylık bir süre var. Siyasi parti temsilcileri sahaya inerek seçim çalışmalarına başladı. Gazipaşa’da Millet İttifakı ve Cumhur İttifakı paydaşları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Gazipaşa ve Alanya’daki önemli isimlerinin başında gelen Diş Hekimi Murat Özçelik, yaptığı açıklama ile Millet İttifakı’na destek istedi. İktidar değişimine çok az bir süre kaldığını belirten CHP’li Özçelik, “Gençlerimiz ve çocuklarımız için Millet İttifakı iktidarına katkı sunmalıyız” dedi.

CHP’li Özçelik, aydınlık bir gelecek için Millet İttifakı iktidarına ihtiyaç duyulduğunu belirterek şunları söyledi; “Maalesef iktidar mensupları ve ondan güç alanlar, bulundukları makamları, konforları, zenginlikleri ve elde ettiklerini bırakmak istemeyeceklerdir. Bilsinler ki bunların tek sahibi Türk Milleti’dir. İktidar değişimine bir yıldan az bir zaman kaldı. Ülkemizin içinde bulunduğu haksızlığın, hukuksuzluğun, hırsızlığın, çürümüşlüğün ve her alanda yok oluşun önüne geçmek için hep beraber olmak ve çalışmak zorundayız. Hepimizin gündemi yaklaşan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler olmalıdır. Hiç bir sebep, hiç bir gündem M. Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında onu yok etmek isteyenlerin emellerine hizmet etmek olmamalıdır. Yeniden kuruluş ilkelerine dönmek, üretime geçerek eşit bölüşmek, laik ve bilimsel eğitimi hayata geçirmek, çalışanlara hakkını vermek, hak ve hukuku tesis etmek, devlete liyakati getirmek için hep beraber amasız-fakatsız Millet İttifakı iktidarına katkı sunmalıyız. Bunu kendimiz için değil geleceğimiz olan gençlerimiz ve çocuklarımız için yapmalıyız.”

Yaşanan sıkıntıların kötü yönetimden kaynakladığını söyleyen CHP’li Özçelik, ülkenin kaynaklarının doğru kullanılması halinde sıkıntıların çözüme kavuşacağını belirterek, “Türkiye çok güçlü bir ülke, ancak kötü yönetiliyor. Ekonomide, sağlıkta, adalette, tarımda, turizmde aklımıza gelecek bir alanda sorunlar var. Ekonomi çok kötü, Türkiye elbette dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girecek kudret ve potansiyele sahiptir. Yeter ki sınırlı kaynaklar yandaşlara akıtılmasın. Millet İttifakı iktidarında Türkiye içine düştüğü bu karanlık girdaptan çıkacaktır” dedi.

Koronavirüs pandemisi döneminde Millet İttifakı belediyelerinin çalışmaları hakkında görüşlerini açıklayan CHP’li Özçelik, bu soruya da şu sözlerle cevap verdi; “Bütün belediyelerimiz pandemi döneminde maskeyi vatandaşlarına ulaştırmayan iktidara karşı, sosyal yardımlar başta olmak üzere vatandaşın her türlü sıkıntısında yanında oldular. Kıt kaynaklar bir yandan iktidarın ağır baskısı altında yandaşa ihale vermeden, çalmadan hizmet üretmeye çalıştılar. Bütün belediye başkanlarımızı kutluyorum.”

    Özkaya Sigorta

    En az 10 karakter gerekli
    Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.