DOLAR 31,0385 0.14%
EURO 33,7001 0.1%
ALTIN 2.023,560,34
BITCOIN 1585546-0,84%
Antalya
14°

AÇIK

13:23

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
AGC Başkanı Coşkun TGK Yönetiminde

AGC Başkanı Coşkun TGK Yönetiminde

ABONE OL
16:30 - 1 Temmuz 2021 16:30
AGC Başkanı Coşkun TGK Yönetiminde
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu olağan genel kurulu bugün Ankara’da yapıldı. Divan Başkanlığı’nı TGK Onursal Başkanı Nazmi Bilgin’in yaptığı genel kurulda AGF Onursal Başkanı Mevlüt Yeni ve BİK Genel Kurul Üyesi Şevket Erzen divan başkan yardımcısı, Sinan Tunç katip üye oldular. Nuri Kolaylı’nın yeniden TGK Genel Başkan seçildiği kongrede AGF Genel Başkanı ve AGC Başkanı Gaye Coşkun TGK Yönetim Kuruluna seçildi.

ONURSAL BAŞKANIMIZ DİŞ İLİŞKİLER KOORDİNATÖRÜ

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Onursal Başkanı ve Antalya GC Başkanı Mevlüt Yeni, TGK Genel  Kurulu’na sunulan öneri ve delegelerin oybirliği ile TGK Dış İlişkiler Genel Koordinatörü seçildi. Kendi isteği ile TGK Yönetim Kurulu üyeliğini bırakan Yeni, genel kurul üyelerinin talebi ile uzun yıllardır görev yaptığı TGK’ya bundan böyle dış ilişkiler alanında çalışmaları ile hizmet verecek.

“AGF DAMGA VURDU”

TGK kurucularından AGF, bugün yapılan genel kurulda, yönetim kurulu ve diğer kurullarda aldığı çok sayıda görev ile dikkat çekti. AGF Genel Başkan Vekili HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, AGF Genel Sekreteri CGC Başkanı Ali Cihangir TGF Yönetim Kurulu asil,  AGF Basın Sözcüsü BGC Başkanı Kürşat Tuncel yedek Yöetim Kurulu üyesi seçildiler. AGF Saymanı Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği  Başkanı Ahmet Duran Yenigün denetim kurulu, AGF Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Taraşlı ve Kıbrıs Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı AGF Delegesi Birol Bebek Onur Kurulu, KBGC Başkanı AGF Yönetim Kurulu üyesi Arslan Deveboylu Yüksek Istişare Kurulu ve IGC Başkanı Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Rızkullah Terbiyeli Basın Etik Kurulu’na seçildiler.

Özkaya Sigorta

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.