DOLAR 31,3677 0.42%
EURO 34,0595 0.51%
ALTIN 2.101,432,38
BITCOIN 19590292,12%
Antalya
18°

AÇIK

06:07

İMSAK'A KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
Alanya’daki olağanüstü genel kurulda balık satış yeri için yetki istenecek

Alanya’daki olağanüstü genel kurulda balık satış yeri için yetki istenecek

ABONE OL
10:51 - 4 Kasım 2022 10:51
Alanya’daki olağanüstü genel kurulda balık satış yeri için yetki istenecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

S.S. Alanya Su Ürünleri Kooperatifi haziran ayında aldığı karar uyarınca aralık ayında olağanüstü genel kurul toplantısı düzenleyecek.

S.S. Alanya Su Ürünleri Kooperatifi 6 aylık dönem sonunda yeniden genel kurul toplantısı yapılmasına yönelik aldığı karar uyarınca 1 Aralık 2022 günü saat 11.00’de Çarşı Mahallesi, Rıhtım Caddesi, Balıkçılar Lokali’nde olağanüstü genel kurul toplantısı düzenleyecek. Çoğunluk sağlanamaması durumunda genel kurul 8 Aralık 2022 tarihinde aynı yer ve saatte ikinci kez düzenlenecek.

BALIK SATIŞ YERİ İÇİN YETKİ İSTENECEK

Divanın oluşturulmasıyla başlayacak olan genel kurul hesap tetkik komisyonu raporunun okunması, müzakeresi ve oylanması, yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporunun okunması, yönetim ve denetim kurulu üyelerinin seçimi, balık satış yerinin boşaltılması hususunda hukuksal girişimde bulunmak üzere yönetim kuruluna yetki verilmesi, yönetim kurulu tarafından haklarında üyelikten ihraç kararı alınan üyelerin kooperatif üye ve ortaklığından çıkarılmasının müzakeresi ve oylanması, Tarım ve Orman Bakanlığı Baş Kontrolörü’nün yaptığı inceleme ve denetimler neticesinde kooperatif lehine ya da aleyhine tespit edilen ve yapılacak incelemeler neticesinde tespit edilecek olan fazla ve yersiz ödemelerin ilgililerden tahsil etmek üzere denetçilerin yetkilendirilmesi, denetleme kuruluna yetki kapsamında alacakların önce rızaen, mümkün olmaması durumunda icra yoluyla tahsili cihetine gidilmesine yönelik yetki verilmesinin müzakeresi ve oylanması, kooperatif aleyhine açılan muarazanın men’i ve tazminat talepli davanın sonuçlandırılması ve uzlaşma yoluna gidilmesi için, yönetim kuruluna yetki verilmesinin müzakeresi ve oylanması, kooperatif ve bağlı iktisadi işletme ile ilgili yapılacak alt yapı ve üst yapı tadilat, iyileştirme, inşaa faaliyetleri için yönetim kuruluna yetki verilmesinin müzakeresi ve oylanması, yönetim kurulu başkanı ve üyelerinin huzur haklarının tutarları hakkında tekliflerin alınması, müzakere edilmesi ve oylanması, dilek ve temenniler ile sona erecek.

 

Özkaya Sigorta

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.