DOLAR 31,1321 0.29%
EURO 33,8213 0.56%
ALTIN 2.031,03-0,06
BITCOIN 16020010,55%
Antalya
14°

HAFİF YAĞMUR

18:56

AKŞAM'A KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
Alanyaspor’un ZTK maçını yönetecek hakem belli oldu

Alanyaspor’un ZTK maçını yönetecek hakem belli oldu

ABONE OL
18:14 - 7 Kasım 2022 18:14
Alanyaspor’un ZTK maçını yönetecek hakem belli oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu karşılaşmalarını yönetecek hakemler belli oldu. Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu müsabakaları yarın, 9 Kasım Çarşamba ve 10 Kasım Perşembe günü tek maç eleme sistemi üzerinden oynanacak. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 4. Eleme Turu mücadelelerini yönetecek hakemler de açıklandı.

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu programı ve hakemleri şöyle:

8 Kasım Salı

13.00 Kasımpaşa – 1461 Trabzon FK: Alper Akarsu
14.00 Erzurumspor FK – Esenler Erokspor: Levent Gümüşdere 14.00 Yeni Malatyaspor – Uşakspor: İlker Yasin Avcı
15.00 Corendon Alanyaspor – Sakaryaspor: Direnç Tonusluoğlu 17.00 MKE Ankaragücü – Amed Sportif Faaliyetler: Kutluhan Bilgiç
19.00 Adana Demirspor – Nazilli Belediyespor: Emre Kargın 21.00 Galatasaray – Yeşilyurt D.Ç Ofspor: Cihan Aydın

9 Kasım Çarşamba

13.00 Ankara Keçiörengücü – Bulvarspor: Ayberk Demirbaş
13.00 Giresunspor – Ankaraspor: Yiğit Arslan
13.00 Ümraniyespor – Efeler 09: Burak Pakkan
14.00 Manisa FK – 23 Elazığ FK: Demokrat Özgür Güneş
14.00 Altınordu – Bodrumspor: Ozan Ergün
14.00 Bandırmaspor – Karacabey Belediyespor: Feridun Daldaş 14.00 Boluspor – Tarsus İdman Yurdu: Erdem Mertoğlu
14.00 Gençlerbirliği – Bayburt Özel İdare: Safa Yılmaz
14.00 Eyüpspor – Düzcespor: Lütfullah Aslan
15.00 Samsunspor – Adanaspor: Onur Özütoprak
17.00 FTA Antalyaspor – Pendikspor: Oğuzhan Aksu
19.00 Gaziantep FK – Belediye Kütahyaspor: Abdullah Buğra Taşkınsoy
21.00 Beşiktaş – Serik Belediyespor: Turgut Doman

10 Kasım Perşembe

13.00 İstanbulspor – Etimesgut Belediyespor: Murat Erdoğan 14.00 Tuzlaspor – Isparta 32: Süleyman Bahadır
14.00 Göztepe – Bucaspor 1928: Gürcan Hasova
15.00 Çaykur Rizespor – Kırklarelispor: Burak Olcar
17.00 Denizlispor – Şanlıurfaspor: Ali Yılmaz
19.00 Fatih Karagümrük – Kırşehir Futbol: Burak Şeker
21.00 Kayserispor – Sivas Belediyespor: Yasin Kol

Özkaya Sigorta

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.