DOLAR 31,1442 0.12%
EURO 33,8145 0.01%
ALTIN 2.034,170,12
BITCOIN 17752174,98%
Antalya
19°

KAPALI

06:14

İMSAK'A KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
Başkan  Arıkan: “Şark kurnazlarına asla fırsat vermeyeceğiz”

Başkan Arıkan: “Şark kurnazlarına asla fırsat vermeyeceğiz”

ABONE OL
15:36 - 22 Kasım 2022 15:36
Başkan  Arıkan: “Şark kurnazlarına asla fırsat vermeyeceğiz”
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

HABER: YASEMİN KAYA 

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Arıkan, adaylık sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Dün akşam Oba Olive Garden’da gerçekleştirilen delege buluşmasında partililerle ve basın mensuplarıyla bir araya gelen İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Alper Arıkan “İrade sizde, karar sizde, mühür sizde” dedi.

“KONGRE SÜRECİMİZ DÜŞMANCA BİR SÜREÇ GİBİ NİTELENDİRİLMEYE ÇALIŞILIYOR”

Kongre sürecine ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Arıkan; ” Bildiğiniz üzere antidemokratik ve merkeziyetçi yönetim anlayışını benimseyip, ülkemizi tek adam rejimine sürükleyen partiler için kongreler bir teferruat iken; partide demokrasi, ülkede demokrasi şiarı ile ülkemizin hak ettiği aydınlık ve demokratik yarınlar için yola çıkan İYİ Parti’mizde kongreler şölendir, düğündür, demokrasinin vazgeçilmez yapı taşıdır. Bu nedenledir ki; Alanya basınında ve Alanya halkınca son aylarda partimiz bir hayli konuşulmakta, merak içerisinde kongre sonucu beklenmektedir. Tabi ki bu süreçte partimize gönül vermiş veya halisane duygular ile bizleri takip eden üye ve vatandaşlarımızı tenzih ederek; bazı odakların kongre sürecimizi sanki düşmanmışçasına bir süreç olarak nitelendirip, kendi akıllarınca kaos ve kargaşa ortamı yaratarak partimizi yıpratmaya, geleceğe dönük kirli ve art niyetli Alanya planlarını hayata geçirmeye çalıştıklarını görmekteyiz” dedi.

“ŞARK KURNAZLARINA ASLA FIRSAT VERMEYECEĞİZ”

Kongre sürecinden sonraki birlik ve beraberliğe vurgu yapan Arıkan; “Bu süreçte bizlere rakip olan fakat sonrasında partimizin ortak başarısı için birlikte mücadele edeceğimiz aday arkadaşlarım ile bu kirli ellere, vesveseci dillere ve oyun içinde oyun kurmaya çalışan şark kurnazlarına asla ve asla fırsat vermeyeceğiz. Biz buraya her türlü kirli oyunların içinden geçtik de geldik. Partimize gönül vermiş hemşerilerimizin gözünden geçtik de geldik, her türlü kirli oyunu bozarak ve bozmaya devam ederek geldik. İftira ve dedikodularına onurumuzu, haysiyetimizi, aile ve şerefimizi kattılar; hepsini def ettik de geldik. Biz buraya, sizlerin huzurunda Alanya’da birinci parti olma sözümüzü tutmak, oyunuza ve desteğinize talip olmak, bir dönem daha İlçe Teşkilatımızı parti hedef ve programlarımıza uygun şekilde; dürüstlükle, şeffaflıkla ve en önemlisi samimiyet ile yönetmeye geldik” şeklinde konuştu.

” ALANYA’MIZIN GELECEĞİ İÇİN HİZMETTEN ONUR DUYACAĞIZ”

27 Kasım’da gerçekleştirilecek olan İYİ Parti 2. Olağan Kongre öncesi İYİ Parti’yi yıpratmaya yönelik dedikodulara karşı uyaran Başkan Arıkan; “Sizlerden şahsi ricam tüm kirli odakların gözünü diktiği, pürü pak olarak alnımızın akıyla çıkacağımız 27 Kasım kongre sürecimize kadar, Alanya’nın gündemini meşgul eden ve partimizin genel merkezini hedef alıp, yıpratmaya yönelik antidemokratik dedikodulara kulak asmamanız, gönül rahatlığı ile delegelik görevini yerinize getirmenizdir. Unutmayın! Kötülerin hedef aldığı İYİ’lerin karargâhı asla ve asla delegelerinin iradesine kilit vurmaz, hürriyetini kısıtlamaz. İrade sizde, karar sizde, mühür sizde. Şahsım ve ekibim adına kararınızın, iradenizin ve seçiminizin bir parçası olmaktan, bundan sonraki süreçte de omuz omuza ülkemizin ve Alanya’mızın geleceği için mücadele etmekten ancak ve ancak onur duyarız. 1.Olağan Kongremizde siz kıymetli yol arkadaşlarımın huzurunda vermiş olduğumuz birinci olma sözümüzü, 2.Olağan Kongre sürecimizde de yineliyor ve diyoruz ki; vallahi de billahi de sözümüzü tutacağız! Yüksek huzurunuzda kanımızın bir parçası Türklüğümüz, İstiklal ve istikbal abidemiz, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının da manevi huzurlarında yüksek sesle haykırıyorum; Türk’üm diyemeyenlere, Türklüğü ayaklar altına almak isteyenlere ve onların işbirlikçilerine inat; Ne Mutlu Türk’üm Diyene! Allah yar ve yardımcımız olsun. Katılımınız ve desteğinizle bizleri onurlandırdığınız için tekrardan hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyor, saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Özkaya Sigorta

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.