DOLAR 28,9388 0.05%
EURO 31,2023 0.18%
ALTIN 1.887,010,18
BITCOIN 12692870,46%
Antalya
15°

KAPALI

12:59

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

HMH Construction
İhsan Ticaret
Bagislar Construction
Başkan Yeni: “Bunların tek derdi cepleri”

Başkan Yeni: “Bunların tek derdi cepleri”

ABONE OL
15:35 - 13 Ocak 2023 15:35
Başkan Yeni: “Bunların tek derdi cepleri”
0

BEĞENDİM

ABONE OL
HMH Construction
Realtor Global

HOTED Onursal Başkanı Hakan Halit Yeni, yerli halkın korunması için yabancıya satışın durdurulmasını istedi.

Yeni, “Kılıçdaroğlu’nun yabancılara ev satışlarını durduracağız açıklamasının akabinde kan emiciler, fırsatçılar çemkirmeye başladı. Hareketlilik olacakmış, şehir kalkınıyormuş. Kalkınan şehir ya da vatandaş değil, kalkınan bir türlü doymak bilmeyen fırsatçı, açgözlü vampirler” dedi.

Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği’nin (HOTED) Kurucusu, Onursal Başkanı ve Başdanışmanı Hakan Halit Yeni, yerli halkı korumak için yabancıya yabancılara ev satışının durdurulması gerektiğini söyledi. Uzun zamandır yabancıya ev satışı ve ikamet izninin durdurulması gerektiğini söylediklerini hatırlatan Yeni, “Daha önceleri defalarca çeşitli önerilerle birlikte Kanada örneğini vermiştik. Kim ne derse desin yerli halkı korumanın, bu fahiş fiyatların önüne geçmenin ve kan emicileri durdurmanın yollarından biri de yabancılara ev satışının durdurulmasıdır. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu konudaki açıklamasını geç kalınmış ama yerinde ve isabetli bir açıklama olarak değerlendiriyoruz. Öte yandan, ortaya atılan 100 bin dolar meselesi vs. hepsi fasafiso, sonucu aynı caddeye çıkacak bir hikayedir” dedi.

“BUNLARIN TEK DERTLERİ CEPLERİ”

Bakınız ana muhalefet liderinin yabancılara ev satışlarını durduracağız açıklamasının akabinde kan emiciler, fırsatçılar nasıl da çemkirmeye başladılar. Emekçi, emekli, gariban, dar gelirli vatandaşlarımızın yegane düşmanıdır bunlar. Bunların tek dertleri cepleridir. Başka hiçbir dertleri yoktur. Neymiş hareketlilik olacakmış, şehir kalkınıyormuş. Kalkınan şehir ya da vatandaş değil, kalkınan bir türlü doymak bilmeyen fırsatçı, açgözlü vampirlerdir. Emekçiyi, emekliyi ve dar gelirli vatandaşlarımızı resmen yok ettiler, bitirdiler. Elbet bu milletin ahı yerde kalmaz. Bir kez daha söylüyoruz Kılıçdaroğlu’nun bu açıklaması doğrudur ve kesinlikle arkasında durması gereken isabetli bir açıklamadır. Umarım bu açıklama özde kalmaz. Umarım arkasında dururlar. Vatandaşın ne çektiğini bilmiyormuş gibi utanmadan, sıkılmadan bu milletin aklıyla alay etmeye devam ediyorsunuz. Yeter yahu yeter” diye konuştu.

Özkaya Sigorta

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.